Janek Paabut

Juhatuse liige
janek@esthus.eu
+372 5205 505

Diana Sosnovski

Juhatuse liige
diana@esthus.eu
+372 5189 719

Marek Mardisoo

MHM tootejuht
marek@esthus.eu
+372 5591 6511

Erger Mihkels

Projektijuht
erger@esthus.eu
+372 5332 1367

Tõnu Käärik

Projektijuht
tonu@esthus.eu
+372 5553 5606

Kerli Habak

Kvaliteedi- ja Turundusspetsialist
kerli@esthus.eu
+372 5502 387

Esthus Ehitus OÜ

Püstitusmeeskond
ehitus@esthus.eu

Igaüks on erinev: "sama kehtib ju ka hoonete puhul”

Innovaatika, teadus, võimalusterohke planeerimine ja kaasaegsed tootmise tehnoloogiad võimaldavad kehtestada uusi standardeid koos ristkiht-naelpuidust tehnoloogiaga. Kõik füüsiliselt võimalikud konstruktsioonid on teostatavad.

Puidust ehitamine on kasulik nii inimestele kui ka keskkonnale.