Äriklient

EstHus pakub äriklientidele võimalust ehitada innovatiivse täispuit Massiv-Holz-Mauer tehnoloogial põhinevaid massiivpuit hooneid. Samuti on meil pikaajaline kogemus puitkarkass elementide tootmisel.

Meie seinaelementidel on sertifitseeritud lahendused, mis on kontrollitud ja läbinud Euroopa Tehnilise hinnangu. Aitame koos luua paremat keskkonda meie järeltulevatele põlvkondadele. Kasutame ainult sertifitseeritud metsadest pärit puitu ja uusimaid tehnikaid, et saavutada silmapaistvaid tulemusi, mis on nii jätkusuutlikud kui ka kulutõhusad.

Kiirus

Tehases toodetud elemendid valmivad kiiresti ja suures komplektsuses ning see lühendab oluliselt objektitööde aega.

Võimekus

Meil on võimekus toota nii eramaju kui ka suuri arendusi. Tänu meie pikaajalisele kogemusele on meil läbimõeldud lahendused ja töödeks vajalik masinapark.

Täpsus

Me projekteerime tootmisjoonised, mis saadetakse otse CNC / PBA masinasse, kus lõikatakse elemendid ja detailid välja mm täpsusega. Me dokumenteerime tervet protsessi ja jälgime ISO kvaliteedijuhtimissüsteemi.

MHM® - Massiv-Holz-Mauer® ehk ristkiht-naelpuit

MHM® tehnoloogia töötas Saksamaal välja Hans Hundegger.  See tehnoloogia on laialdaselt kasutuses hea sisekliimaga keskkonnasõbralike ehitiste rajamisel.

MHM® ehk ristkiht-naelpuit on massiivne täispuidust kuiv seinaelement, mis on 100% kile-, liimi- ja keemiavaba seinakonstruktsioon. Puidu looduslik struktuur salvestab ja vabastab niiskust ning seeläbi reguleerib õhuniiskust. Kasutades MHMi on sisekliima isereguleeriv, mis loob tõeliselt mõnusa ja tervisliku elukeskkonna.

 

Ristkiht-naelpuit seinaelemendid toodetakse kõrgkvaliteetsetest okaspuidulaudadest. Tänu optimaalsele tehniliselt kuivatatud puidule, mille jääkniiskus on umbes 15%, on töötlemata laudadel väga hea mõõtmeline stabiilsus ja vastupidavus kahjuritele. Paneelid valmistatakse soonilistest puidu kihtidest. Soonte eesmärk on tekitada õhupadjakesed ja seal oleva õhu abil saavutada konstruktsiooni parem sooja- ja helipidavus.

MHM® elemente toodetakse eri suuruses vastvalt projekti üksikasjadele. Välisseina paksuseks on soovitatud valida 16-25 sentimetrit (7-11 kihti), maksimum kihtide arv on 15. Täiendav isolatsioonimaterjal valitakse vastavalt teie soovitud energiaklassile.

seinaelemendid
seinaelemendid
seinaelemendid

Elementmajad

EstHus on aastast 2009 tootnud ja püstitanud elementmaju. Kõik meie elemendid toodetakse Vedu külas asuvas tehases. 

Elementmajad on tehases toodetud erinevatest puitkonstruktsiooni elementidest (seina-, katuse-, vahelae-, põranda-, terrassi- ja rõdu elemendid). Elemendid toodetakse kontrollitud sisetingimustes tagades sellega konstruktsioonide täpsuse ja kõrge kvaliteedi.Tänu suurele komplektsusele, saab maja püsti kõigest mõne päevaga.

Kõik meie elementmajad valmivad vastavalt tellija projektile. Kogu protsess alates kliendi kontaktist on dokumenteeritud. 

Tootmisprotsess lähtub ressursse väärtustava ehituse põhimõttest – kestlik metsamajandamine ja kasutame ökonoomselt ära kogu toormaterjali, et ka järgmised põlvkonnad saaksid loodust täisväärtuslikult nautida.

Etapid

Enne hinnapakkumise tegemist, peame kliendiga nõu leidmaks kliendi soovidele vastavad
materjalid ja lahendused. Soovituslik on meie juurde pöörduda võimalikult varajases etapis

Vajalikud osad: põhjaplaan, eskiis, maja vaateid. Hinnapakkumine on pikk protsess ja võtab palju aega. Meie eesmärk on, teha hinnapakkumine, mis on ülevaatlik ja kus on kõik vajalikud osad kirjeldatud.

Meie projekteerimistiim teeb vajalikud staatilised arvutused ning tootmise jaoks vajalikud joonised.
Tootmine toimub Vedu tehases, kontrollitud tingimustes. Kogu protsessi dokumenteeritakse. Iga elemendi kohta peetakse eraldi arvestust, tehakse pilte ja täidetakse kvaliteedikontroll lehti.
Tarne objektile toimub meie koostööpartnerite abil. Meie transpordifirmad saavad hakkama ka keerulistes oludes.
Maja elementide paigaldus toimub EstHusist välja kasvanud meeskonnaga, kes on meiega koos olnud algusest peale.