Janek Paabut

Hallituksen jäsen
janek@esthus.eu
+372 5205 505

Diana Sosnovski

Hallituksen jäsen
diana@esthus.eu
+372 5189 719

Marek Mardisoo

MHM Tuotepäällikkö
marek@esthus.eu
+372 5591 6511

Erger Mihkels

Projektipäällikkö
erger@esthus.eu
+372 5332 1367

Tõnu Käärik

Projektipäällikkö
tonu@esthus.eu
+372 5553 5606

Esthus Ehitus OÜ

Rakennusryhmä
ehitus@esthus.eu

Jakelijat

EstHus AB

Jakelija Ruotsissa
info@esthus.se

MHM Finland OY

Jakelija suomessa

EstHus Polska

Jakelija Puolassa
esthus.polska@gmail.com

Jokainen on erilainen: "sama pätee rakennuksiin"

Innovaatiot, tiede, suunnittelu ja monipuoliset mahdollisuudet sekä modernit tuotantoteknologiat mahdollistavat perustamisen uudet standardit ristikkäisvaneriteknologialla. Kaikki fyysisesti mahdolliset mallit ovat toteutettavissa.

Puidust ehitamine on kasulik nii inimestele kui ka keskkonnale.